Dėmesio: Informacija iš duomenų bazių gali būti kopijuojama (perkeliama į kompiuterį, spausdinama) tik mokslinio tyrimo tikslais ir tik nedideliais kiekiais. Griežtai draudžiama tokią informaciją perduoti tretiesiems asmenims, talpinti į internetą ar naudoti komerciniais tikslais.

EBSCO Publishing (eIFL.net duomenų bazių paketas)

Prenumeratos laikotarpis 2012 08 01 – 2015 07 31

Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas. Humanitariniai, socialiniai mokslai, medicina, sveikatos apsauga ir kt.

DUOMENŲ BAZIŲ PAKETAS

Academic Search Complete
Business Source Complete
ERIC
GreenFILE
Health Source: Nursing/Academic Edition
Health Source – Consumer Edition
Library, Information Science & Technology Abstracts
MasterFILE Premier
MEDLINE
Newspaper Source
Regional Business News
Teacher Reference Center


Emerald Management eJournals Collection

Prenumeratos laikotarpis 2012 09 11 – 2015 07 22

Į Emerald Management eJournals Collection duomenų bazę įeina verslo, vadybos, marketingo, informacijos ir komunikacijos mokslų viso teksto žurnalai.

Taylor & Francis

Prenumeratos laikotarpis 2013 01 24 – 2015 09 20

Universali: istorija, teisė, kultūrologija, teologija, politologija, ekonomika ir finansai, geografija, medicina, fizika ir kt. Prenumeruojami tik žurnalai ir tik nuo 1997 metų.


Refworks

Prenumeratos laikotarpis 2012 12 26 – 2015 09 20

RefWorks yra įrankis, skirtas bibliografinei el. informacijai tvarkyti. Mokslininkams ir tyrėjams, studentams ir visiems kitiems, renkantiems bibliografinę informaciją dominančia tema, jis talkins „nepamesti“ rastų svarbių straipsnių, naudotis jais rašant mokslinius darbus, keičiantis informacija su kolegomis ar studentais bei greitai pasiekti reikiamą dokumentą internete.


Dėmesio!
Jeigu esate LNB vartotojas, registruokitės el. paštu adresu e-info@lnb.lt. Laiške parašykite savo vardą, pavardę, LNB vartotojo pažymėjimo numerį ir savo el. pašto adresą. Jums bus suteiktas slaptažodis ir išsiųsta prisijungimo instrukcija.
Nacionalinės bibliotekos prenumeruojamomis užsienio ir terminuotos prieigos duomenų bazėmis galite naudotis ir namie.


es-project